Zapisy i płatność

Sprawdź, jak się zapisać i opłacić kurs

Zapisz się na kurs!

Aby zapisać się na kurs skontaktuj się z nami drogą mailową: biuro@akademia-pszczelarza.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie Akademii: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Po dokonaniu zapisu na kurs otrzymasz maila potwierdzającego zapis do grupy mailingowej Kursu Inseminacji — Akademii Pszczelarza.
Sprawdź, czy nie wpadł do skrzynki SPAM!

Zaakceptuj go, aby otrzymywać wszystkie informacje związane z kursem. Poczta elektroniczna to droga, którą najczęściej kontaktujemy się z naszymi kursantami.

Jak dokonać płatności za kurs oraz egzamin?

Po zapisaniu się na kurs zostanie wystawiona faktura proforma z 30-dniowym terminem płatności. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest jej uregulowanie w terminie. Istnieje możliwość rozbicia płatności za kurs na raty (termin płatności ostatniej raty wypadnie nie później niż na dzień 27 maja 2024). W tym celu prosimy o kontakt z obsługą kursu mailowo (biuro@akademia-pszczelarza.pl) lub telefonicznie (516-828-632).

Kurs kończy się egzaminem, do którego można podejść bezpośrednio po zakończeniu kursu jak i w latach następnych. Decyzję o przystąpieniu do egzaminu w danym roku należy podjąć do dnia 30 kwietnia 2024. Osoby zdecydowane przystąpić do egzaminu bezpośrednio po zakończeniu kursu mogą wybrać opcję zapłaty za “kurs i egzamin” jednocześnie. 

  • Opłata za kurs = 2900 zł
  • Opłata za egzamin = 1000 zł
  • Opłata za kurs + egzamin = 3900 zł

O miejscu na kursie decyduje kolejność zgłoszeń oraz opłacenie faktury.